UWAGA! Komentowanie artykułów zostało wyłączone na okres ciszy wyborczej
Dzisiaj imieniny: Joachima, Kiry, Maurycego Środa, 20.06.2018

Komentarz Szewczyka: Sieroty po Armii Czerwonej

Kategoria: Blogosfera 03-08-2015, 16:27 czytane:

 razy
komentarzy: 3

Oto jak gazetka Nowaka i Langera, Miasto NS (Rafał Kmak jest tylko pacynką w rękach obu dżentelmenów) komentuje w ostatnim numerze rozbiórkę pomnika Armii Czerwonej w Nowym Sączu.

• Usunięto pomnik żołnierzy radzieckich przy Alejach Wolności. Ufff, najbardziej palący problem Nowego Sącza w końcu rozwiązany.

• Swoją drogą, redaktorem Szewczykiem to pięknie musiało telepać z podniecenia... Wypada, żeby teraz uzupełnił swoją biografię w Encyklopedii Solidarności.

• Skoro rozwiązanie najważniejszego problemu Nowego Sącza mamy już za sobą, oto kilka pomysłów, prawicowy aktywiści mogliby się teraz zająć zmianą nazwy ulicy Radzieckiej. Gdy już to uda im się rozwiązać, to Nowy Sącz stanie się miastem bez jakiejkolwiek skazy.

• Ludzie będą przez to lepiej zarabiać, nie będzie potrzeby emigracji do metropolii czy zagranicę, sądecka służba zdrowia nagle przestanie być trefną, redaktor Szewczyk przestanie wbijać szpileczki w lalkę voodoo z podobizną prezydenta Nowaka...


I pomyśleć, że Leszek Langer z namaszczenia prezydenta Ryszarda Nowaka i z poparciem Klubu Gazety Polskiej w Nowym Sączu aspiruje do kandydowania do Sejmu RP w jesiennych wyborach z listy Prawa i Sprawiedliwości?

Henryk Szewczyk

Podziel się

Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Aby komentować artykuły na portalu należy zalogować się Zarejestruj się