UWAGA! Komentowanie artykułów zostało wyłączone na okres ciszy wyborczej
Dzisiaj imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza Wtorek, 21.02.2017

Kontakt

Fundacja Sądecka
Niskowa 161, 33-395 Chełmiec

biuro:
ul. Barbackiego 57, 33-300 Nowy Sącz
tel. (18) 475 16 20
fax (18) 475 16 50
e-mail: sekretariat@sadeczanin.info

Sekretariat

Klaudia Młotek
tel. (18) 475 16 20
k.mlotek@sadeczanin.info

Działania statutowe

Gabriela Leśniak
tel. (18) 475 16 28
g.lesniak@sadeczanin.info
Grzegorz Wasiluk
tel. (18) 475 16 48
g.wasiluk@sadeczanin.info
Przemysław Bawołek
tel. (18) 475 16 30
p.bawolek@sadeczanin.info

Marketing

Grzegorz Piechotka
tel. (18) 475 16 32
g.piechotka@sadeczanin.info
Małgorzata Sitek
tel. (18) 475 16 31
m.sitek@sadeczanin.info
Kamila jeleń - Kumor
tel. (18) 475 16 22
k.jelen@sadeczanin.info
Joanna Olchawa
tel. (18) 475 16 47
j.olchawa@sadeczanin.info
Gabriela Pociecha
tel. (18) 475 16 50
g.pociecha@sadeczanin.info