UWAGA! Komentowanie artykułów zostało wyłączone na okres ciszy wyborczej
Dzisiaj imieniny: Boguty, Bogusza, Macieja Niedziela, 24.09.2017

Masz dla nas temat? Zadzwoń lub napisz!

 
Redakcję portalu Sadeczanin.info
i miesięcznika "Sądeczanin"
znajdziesz pod adresem:
ul. Barbackiego 57
33 - 300 Nowy Sącz
 

Kontakt z zespołem redakcyjnym Sadeczanin.Info

Redaktor naczelny

Henryk Szewczyk

e-mail:
henrykszew@poczta.onet.pl
tel. 18 475 16 43
 


Dział aktualności

Inez Dunikowska - Krupa

e-mail:
i.dunikowska@sadeczanin.info
tel. 18 475 16 39




Jan Gabrukiewicz

e-mail:
j.gabrukiewicz@sadeczanin.info
tel. 18 475 16 44




Robert Drobysz

e-mail:
r.drobysz@sadeczanin.info
tel. 18 475 16 34




Gospodarka

Bogumił Storch

e-mail:
b.storch@sadeczanin.info
tel. 18 475 16 40




Agnieszka Michalik

e-mail:
a.michalik@sadeczanin.info

tel. 18 475 16 35



 

Informacje kryminalne

Iga Michalec

e-mail:
i.michalec@sadeczanin.info
tel. 18 475 16 36

Kultura i edukacja

Janusz Bobrek

e-mail:
j.bobrek@sadeczanin.info
tel. 18 475 16 37



Kościół i religia

Kinga Bednarczyk-Zborowska

e-mail:
k.bednarczyk@sadeczanin.info
tel. 18 475 16 38

Sport

Remigiusz Szurek

e-mail:
r.szurek@sadeczanin.info
tel. 18 475 16 46