UWAGA! Komentowanie artykułów zostało wyłączone na okres ciszy wyborczej
Dzisiaj imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy Sobota, 23.06.2018

Region: Zderzenie samochodów, pijany kierowca

Kategoria: Pod paragrafem 03-09-2015, 09:43 czytane:

 razy
komentarzy: 1

Piechotą wrócił do domu kierowca motoroweru z Libuszy, u którego policjanci stwierdzili 3 promile alkoholu we krwi. Natomiast w Pisarzowej doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Ponad 3 promile alkoholu w organizmie miał kierujący motorowerem mieszkaniec Libuszy (powiat gorlicki), którego do kontroli drogowej zatrzymali policjanci 31 sierpnia (poniedziałek).


Kilka minut po godzinie dziewiętnastej policjanci patrolujący rejon Kobylanki zauważyli jadącego „wężykiem” kierowcę motoroweru. Ich podejrzenia, co do nietrzeźwości kierowcy potwierdziły badania. Okazało się, że w organizmie mężczyzny znajduje się 3,15 promila alkoholu.

Po interwencji kierowca pieszo udał się do domu. Za popełniony czyn odpowie przed sądem.

Wczoraj (2 września) o godz 17:50 w Pisarzowej (powiat gorlicki) doszło do zderzenia dwóch samochodów na drodze powiatowej Limanowa-Chełmiec. Jedna osoba trafiła do szpitala.

- 18-letni kierowca Renault Scenic jadąc z Męciny w kierunku Pisarzowej nie dostosował prędkości do warunków drogowych, stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego na łuku drogi w prawo zjechał na przeciwny pas ruchu a następnie doprowadził do czołowego zderzenia z kierującym pojazdem marki FS Lublin - informuje starszy sierżant Jolanta Mól z  Komendy Powiatowej Policji w Limanowej.

W wyniku zdarzenia do limanowskiego szpitala został zabrany kierowca renault. Jego życiu nic nie zagraża.

Kierujący byli trzeźwi, sprawca został ukarany mandatem.

Zdjęcie ilustracyjne.

(Rob)
Fot. arch.
 

Podziel się

Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Aby komentować artykuły na portalu należy zalogować się Zarejestruj się