UWAGA! Komentowanie artykułów zostało wyłączone na okres ciszy wyborczej
Dzisiaj imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy Sobota, 23.06.2018

Zabrzeż: Samochód zderzył się z kołem leżącym na jezdni

Kategoria: Pod paragrafem 01-09-2015, 07:52 czytane:

 razy

W niedzielę wieczorem (30 sierpnia) strażacy dwukrotnie interweniowali na drodze w Zabrzeży w gminie Łącko. W pierwszym przypadku najechały na siebie dwa samochody, a w drugim auto zderzyło się z leżącym na jezdni kołem.

- Pierwszy raz po godzinie dwudziestej. Wtedy doszło tam do najechania na siebie trzech pojazdów - informuje dyżurny Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu. - Osoby podróżujące samochodami opuściły samochody o własnych siłach. Strażacy zabezpieczyli pojazdy, podjęli kierowanie ruchem drogowym oraz udzielili pomocy załodze karetki Pogotowia ratunkowego. Strażacy na czas prowadzonych działań kierowali ruchem drogowym. Zabezpieczono wycieki za pomocą sorbentu. Odłączono klemy akumulatora w jednym samochodzie.

Po zakończeniu czynności dochodzeniowych prowadzonych przez Policje, usunięto pozostałości po kolizji z jezdni. Działania strażaków trwały ponad godzinę.

Kolejne zdarzenie w Zabrzeży miało miejsce kilka minut po godzinie dwudziestej drugiej.

- Wtedy samochód osobowy zderzył się z leżącym na drodze z kołem, prawdopodobnie z samochodu ciężarowego -dodaje dyżurny KM PSP w Nowym Sączu. - Strażacy z miejscowej jednostki OSP zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz usunęli wyciek z jezdni poprzez posypanie substancji sorbentem. W tym przypadku działania trwały dwadzieścia minut.

(Rob)
Fot. KM PSP Nowy Sącz
 

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ

Aby komentować artykuły na portalu należy zalogować się Zarejestruj się