UWAGA! Komentowanie artykułów zostało wyłączone na okres ciszy wyborczej
Dzisiaj imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy Sobota, 23.06.2018

Zatrzymani za posiadanie marihuany i amfetaminy

Kategoria: Pod paragrafem 01-09-2015, 07:41 czytane:

 razy
komentarzy: 1

W Świniarsku (gmina Chełmiec) i Nowym Sączu policjanci z Referatu do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu, na podstawie zgromadzonych informacji własnych zatrzymali dwóch mieszkańców Sądecczyzny, którzy posiadali amfetaminę oraz marihuanę - informuje Biuro Prasowe Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu .

Mieszkańcy Świniarska i Nowego Sącza zostali zatrzymani za posiadanie narkotyków.


- 27 sierpnia (czwartek) w Świniarsku policjanci zatrzymali 25 - letniego mieszkańca Sądecczyzny - informuje sierż. szt. Justyna Basiaga z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. - Posiadał on przy sobie 2 działki dealerskie marihuany. - Ponadto w tym samym dniu w Nowym Sączu na ul. Cichej funkcjonariusze ujawnili u 30 - letniego Sądeczanina 2 działki dealerskie marihuany. Jak się później okazało było to jego kolejne przestępstwo za posiadanie środków odurzających. Mężczyzna wcześniej nawet odbywał karę pozbawienia wolności za posiadanie takich substancji. Skutkować to może karą bezwzględną pozbawienia wolności.

Mężczyźni usłyszeli zarzuty z art. 62 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Za posiadanie narkotyków grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności . Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu.

(Rob)
Fot. KPP Gorlice

Podziel się

Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Aby komentować artykuły na portalu należy zalogować się Zarejestruj się