UWAGA! Komentowanie artykułów zostało wyłączone na okres ciszy wyborczej
Dzisiaj imieniny: Joachima, Kiry, Maurycego Poniedziałek, 20.11.2017

Ukazał się kolejny numer miesięcznika Muszyna

Kategoria: Rozmaitości 02-09-2015, 12:48 czytane:

 razy
komentarzy: 1

W wydawnictwie muszyńskiego magistratu znajdziemy obszerne relacje z najważniejszych dla samorządu wydarzeń, informacje o zrealizowanych i planowanych przedsięwzięciach oraz przegląd przedsięwzięć kulturalnych.

Wizyta premier Ewy Kopacz, podpisanie rekomendacji dla powstania „Programu Rozwoju Popradzkich Gmin w Oparciu o RozwójInfrastruktury Sportowej” , kolejny sukces w rankingu Ocena Aktywności Gmin Subregionu Sądeckiego, o tych ważnych dla Muszyny wydarzeniach można przeczytać w najnowszym numerze miesięcznika wydawanego przez muszyński magistrat. W wydawnictwie znajdziemy także informacje na temat planów inwestycyjnych gminy, takich jak rewitalizacja rynku czy plany rozwojowe pasma Jaworzyny.

Przeczytamy także o tych zakątkach uzdrowiska, które dzięki inwestycyjnym przedsięwzięciom zamieniły się w turystyczny magnes przyciągający do Muszyny gości z Polski i zagranicy.

O tym, że Muszyna ma także bardzo bogatą ofertę kulturalną przekonują obszerne relacje z licznych plenerowych imprez i koncertów.

(mika)
Fot. Muszyna.pl
 

Podziel się

Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Aby komentować artykuły na portalu należy zalogować się Zarejestruj się