UWAGA! Komentowanie artykułów zostało wyłączone na okres ciszy wyborczej
Dzisiaj imieniny: Dory, Olgi, Teodora Czwartek, 26.04.2018

Do Stróż zawitają Wisła Kraków i Cracovia!

Kategoria: Sport i Zdrowie 02-09-2015, 12:49 czytane:

 razy
komentarzy: 1

Już w najbliższą sobotę 5 września na stadionie Kolejarza Stróże odbędzie się I Ogólnopolski Turniej Kogucika organizowany przez Akademię Kolejarz.

Wezmą w nim udział piłkarze z kategorii U 10, U 9, U 8 oraz U 7. Impreza będzie silnie obsadzona, na murawie będzie bowiem okazja zobaczyć takie drużyny jak Wisła Kraków, Cracovia Kraków czy Sandecja Nowy Sącz. To tylko niektóre z 24 drużyn, które zawitają do Stróż.

- Zaprosiliśmy znane drużyny w postaci Wisły, Cracovii, Dunajca, Sandecji oraz Glinika. Będzie fajny pokaz freestyle’u, który wykona ekipa z Łodzi. Niespodzianką dla uczestników zawodów będzie na pewno przyjazd kilku piłkarzy z ekstraklasy. Ich nazwiska trzymamy jednak w tajemnicy – mówi Stanisław Szpyrka koordynator akademii ze Stróż.

W ramach piłkarskich zmagań odbędą się mecze grupowe, play off i finały. - Dla najlepszych przewidzieliśmy nagrody rzeczowe, medale, statuetki. Każdy zawodnik otrzyma dyplom. Szykuje się zatem wiele atrakcji, będzie także okazja pojeździć konno czy umilić sobie czas na zjeżdżalni – dodaje Szpyrka.

Sądeczanin.info objął patronat medialny nad tym wydarzeniem.

(RSZ)
Fot. (RSZ)
 

Podziel się

Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Aby komentować artykuły na portalu należy zalogować się Zarejestruj się