UWAGA! Komentowanie artykułów zostało wyłączone na okres ciszy wyborczej
Dzisiaj imieniny: Joachima, Kiry, Maurycego Środa, 20.06.2018

Obrońca odchodzi z Sandecji. „Rozmawialiśmy z trenerem”

Kategoria: Sport i Zdrowie 01-09-2015, 14:15 czytane:

 razy
komentarzy: 1

Po siedmiu latach obrońca Marcin Makuch żegna się z Sandecją Nowy Sącz. Kontrakt 35-latka, który miał obowiązywać do końca tego roku, został rozwiązany za porozumieniem stron.

Zawodnik nie znalazł uznania w oczach trenera Roberta Kasperczyka o czym świadczy zaledwie jeden występ ligowy w tym sezonie. - Tym samym kończy się bogata historia zawodnika, który do Sandecji przybył w sezonie 2008/2009 i znacznie przyczynił się do historycznego awansu do I ligi oraz kilkukrotnego utrzymania zespołu na tym szczeblu rozgrywek – informuje oficjalna witryna Sandecji.

„Maki” w klubie z Kilińskiego 47 rozegrał łącznie 187 oficjalnych meczów. Wcześniej grał w takich drużynach jak Hutnik Kraków, Cracovia, Podbeskidzie Bielsko-Biała, Ruch Chorzów oraz Kmita Zabierzów.

- Rozstaliśmy się z Marcinem w zgodzie, rozwiązując umowę za porozumieniem stron, z zachowaniem dobrych relacji oraz wzajemnego szacunku i sympatii. Cała ta sytuacja została przedyskutowana również z trenerem Robertem Kasperczykiem, który także wyraził swoje zdanie. Chciałbym w imieniu swoim oraz całego zarządu bardzo serdecznie podziękować Marcinowi za wszystkie lata spędzone w naszym klubie, a także świetną i profesjonalną postawę na boisku oraz poza nim. Planujemy uroczyste pożegnanie tego zasłużonego zawodnika, ale o jego dokładnym terminie poinformujemy, kiedy ustalimy już konkretny termin - powiedział na łamach Sandecja.com.pl dyrektor klubu Paweł Cieślicki.

(RSZ)
Fot. Sandecja

Podziel się

Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Aby komentować artykuły na portalu należy zalogować się Zarejestruj się