UWAGA! Komentowanie artykułów zostało wyłączone na okres ciszy wyborczej
Dzisiaj imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy Sobota, 23.06.2018

Piłkarski konkurs! Orlik Polska 2015. Wygraj!

Kategoria: Sport i Zdrowie 03-09-2015, 10:00 czytane:

 razy

Już 26 i 27 września (sobota i niedziela) w Łącku odbędzie się kolejna edycja piłkarskich zmagań amatorów - Finały Ogólnopolskie „Orlik Polska 2015".

Orlik Polska 2015 to piłkarskie zmagania „szóstek”, w których uczestniczą pełnoletni piłkarze-amatorzy (w każdej drużynie może też być za zgodą opiekunów dwóch graczy w przedziale 16-18 lat – przyp. red.).

W tym roku Finały Ogólnopolskie odbędą się w Łącku. Na imprezie ma się pojawić kilka tysięcy widzów, przy obiekcie łąckiego orlika zostanie ustawiony specjalny telebim. Nie zabraknie przedstawicieli Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Skarbu Państwa. Transmisję z zawodów przeprowadzi Telewizja Polska.

***

Specjalnie dla naszych Czytelników, wraz z organizatorami imprezy i ich sponsorem technicznym firmą Zina, przygotowaliśmy konkurs piłkarski, w którym do wygrania są cztery piłkarskie nagrody.

1. Komplet piłkarski Zina koszulka + spodenki, kolor żółto-niebieski, rozmiar S
2. Komplet piłkarski Zina koszulka + spodenki, kolor żółto-niebieski, rozmiar M
3. Komplet piłkarski Zina koszulka + spodenki, kolor niebieski, rozmiar L
4. Piłka nożna Zina, rozmiar 5

Żeby zgarnąć jedną z nagród wystarczy odpowiedzieć na pytanie, którzy z byłych reprezentantów Polski wystąpią w meczu przeciwko najlepszym uczestnikom turnieju. Podpowiemy, że o nazwiskach informowaliśmy już na naszych łamach. Szansę na nagrodę ma każdy kto do jutra do godziny 15:00 prześle przynajmniej dwa nazwiska kadrowiczów na maila: [email protected]

Zapraszamy do zabawy!

(RSZ)
Fot. (RSZ)


 

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ

Aby komentować artykuły na portalu należy zalogować się Zarejestruj się