UWAGA! Komentowanie artykułów zostało wyłączone na okres ciszy wyborczej
Dzisiaj imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy Sobota, 23.06.2018

Siatkówka. Zawodniczki Muszynianki „ponumerowane”

Kategoria: Sport i Zdrowie 01-09-2015, 08:00 czytane:

 razy

Jak informuje oficjalna witryna internetowa muszyńskiego klubu, siatkarki wybrały numery z jakimi będą występowały w nadchodzącym sezonie Orlen Ligi 2015/2016.

- Już dzisiaj koniec wakacji - 1 września - rozpoczęcie roku szkolnego, pierwszy dzień szkoły i...nowe numery w dziennikach! Nasze dziewczyny co prawda nie pakują tornistrów i nie szykują szkolnej wyprawki, ale również wybierają nowe numery na nadchodzący sezon. Jakie? Zapraszamy do krótkiej lektury! – informuje serwis klubu.

1 - "Numero Uno" dla Natalii Skrzypkowskiej! Co prawda w poprzednim klubie Natalia występowała z "7, jednak w Muszynie będzie otwierać listę zawodniczek z "jedynką" na koszulce.

3 - Sylwia Pelc wybrała "trójeczkę"! Była środkowa BKS, w którym występowała w "10" w nadchodzącym sezonie będzie reprezentować barwy naszego klubu z numerem "3".

5 - "Five for Maja" - serbska środkowa występowała z numerem "5" od zawsze - zarówno w klubie jak i również w kadrze narodowej Serbii. W Muszynie Maja Savić również będzie występować z piątką na plecach.

6 - "Szótka" dla Ani! Ania Grejman w ubiegłym sezonie we wrocławskim Impelu występowała z szóstką - barwy klubowe zmieniła, jednak numeru nie - numer na "szóstkę"!

7 - Szczęśliwa siódemka? Jeśli tak to dla Karoliny Szczygieł! Młoda rozgrywająca Polskiego Cukru Muszynianki zadebiutuje w rogrywkach ORLEN Ligi właśnie z "siódemką" na koszulce!

8 - Ósemka niezmiennie dla Aleksandry Krzos, która od zawsze wybiera dla siebie numer "8" i także w Muszynie będzie występować z tym numerem.

9 - "Ciacho" i wszystko jasne! Ubiegłoroczny kapitan drużyny Karolina Ciaszkiewicz - Lach zostaje przy swoim numerze na koszulce - "9". Czy zostanie również kapitanem na kolejny sezon? Tego dowiecie się już niebawem!

10 - Kto w "dyszce"? Serbska atakująca Adela Helić! Co prawda w Crvenie Zvezdzie występowała z siódemką, jednak w Muszynie zobaczymy Adelę z "dziesiątką" na koszulce!

11 - Dwie jedynki dla Izabeli! W swojej karierze Izabela Śliwa występowała już z pojedynczą (numer 1) jak również z podwójną (numer 11) jedynką. W Muszynie zobaczymy ją z "jedenastką"!

12 - A dwunastka dla Sosenki! Popularna "Sosna" Justyna Sosnowska spędzi w Muszynie już trzeci sezon i kolejny z "dwunastką" na koszulce.

14 - Podobnie jak w przypadku dwunastki Justyny również czternastka już od trzech sezonów ma tylko jedną właścicielkę - Natalię Kurnikowską! Reprezentantka Polski w nadchodzącym sezonie nadal będzie prezentować się w "czternastce".

17 - W tym roku numer siedemnasty będzie widniał pod nazwiskiem - Kingi Hatali! "Kinia" zamieniła ubiegłoroczną osiemnastkę na siedemnastkę. Z "17" Kindze również będzie do twarzy!

18 - Number eighteen for...Julia! Węgierska rozgrywająca od zawsze występuje z numerem, który dla niej jest wręcz "magiczny". Miejmy nadzieję, że "18" przyniesie Julii Milovits szczęście w Muszynie!

(RSZ)
Źródło: Muszynianka

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ

Aby komentować artykuły na portalu należy zalogować się Zarejestruj się