UWAGA! Komentowanie artykułów zostało wyłączone na okres ciszy wyborczej
Dzisiaj imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy Sobota, 23.06.2018

Biegasz w Krynicy - zarabiasz! Co za oferta!

Kategoria: Wiadomości 03-09-2015, 10:10 czytane:

 razy
komentarzy: 1

Dotychczas na finansowe gratyfikacje za występy w biegach ulicznych czy górskich w Polsce mogli liczyć wyłącznie najszybsi biegacze.

Od teraz, co najważniejsze, taką możliwość otrzymują wszyscy zawodnicy, którzy zameldują się na mecie biegu. „Biegaj i zarabiaj” to unikalna w skali kraju akcja promocyjna Fundacji „Festiwal Biegów”, dedykowana uczestnikom PZU Festiwalu Biegowego i posiadaczom Karty Biegacza.

Jak to działa?

Każdy kilometr ukończony przez Ciebie w Krynicy (6. PZU Festiwal Biegowy odbędzie się w dniach 11-13 września), to złotówka przelana na rachunek bankowy przypisany do Twojej Karty Biegacza.

Jak skorzystać z promocji?

Aby przystąpić do promocji, powinieneś zarejestrować się na 6. PZU Festiwal Biegowy i w zgłoszeniu podać numer posiadanej Karty Biegacza. A następnie zarejestrować poprzez formularz.Osoby, które zarejestrowały się na Festiwal bez Karty Biegacza, mogą o nią wystąpić i przesłać zgłoszenie do promocji. Kartę Biegacza możesz zamówić TUTAJ.

Dla kogo ta promocja?

Dla biegaczy i biegaczek uczestniczących w biegach 6. PZU Festiwalu Biegowym w Krynicy-Zdrój, którzy posiadają Kartę Biegacza i uaktywnili funkcjonalność pre-paid karty (instrukcja jak to zrobić dołączana jest do Karty). Warunki użytkowania Karty Biegacza z aktywną funkcją pre-paid dostępne są TUTAJ.

Udział w promocji mogą dokonać wyłącznie osoby, które ukończyły 13 lat i dopełniły wszelkich formalności – w tym finansowych – związanych z uczestnictwem w krynickiej imprezie.

Jakie biegi obejmuje ta promocja?

Lista biegów objętych promocją „Biegaj i zarabiaj” w 2015 roku obejmuje konkurencje 6. PZU Festiwalu Biegowego z dystansami od 10 km wzwyż. Są to:

Życiowa Dziesiątka
Bieg na 15 km
Półmaraton
Koral Maraton
Bieg Górski 34 km
Ultramaraton 64 km
Bieg 7 Dolin 100 km

Płatności

1 km to 1 zł, 10 km to 10 zł, itd. Sumy kilometrów zaokrąglane będą do pełnych złotówek zgodnie z zasadami matematyki (np. ukończony Koral Maraton na pełnym dystansie 42,195 km to 42 zł dopisane do rachunku Karty Biegacza).

Przelew środków na konto Karty Biegacza, odpowiadający jednostkowo liczbie kilometrów przebytych w biegach 6. PZU Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdrój, nastąpi do 31 grudnia 2015 roku. Wypłaty środków z rachunku można dokonać zgodnie z zasadami użytkowania karty pre-paid.

Szczegóły promocji dostępne są w regulaminie – TUTAJ

„Biegaj i zarabiaj” to pierwszy taki projekt w historii polskich biegów, promujący aktywność fizyczną, bieganie i imprezy biegowe, a w szczególności PZU Festiwal Biegowy. Dajemy biegaczom kolejny powód do startu w Krynicy – wyjaśnia Anna Czerwińska, prezes Fundacji „Festiwal Biegów”, inicjatora projektu. – Promocja pozwoli także zaznajomić się z funkcjami, jakie oferuje dziś Karta Biegacza. Program partnerski obejmuje dziś ponad 350 firm, które przygotowały dla posiadaczy Karty zniżki od 5 do nawet 30% na swoje produkty i usługi.

Sam projekt będzie sukcesywnie rozwijany i docelowo obejmie wszystkie biegi PZU Festiwalu Biegowego oraz imprezy partnerskie Fundacji „Festiwal Biegów”, w tym Ligi Festiwalu Biegów. – Rozmawiamy z partnerami – dodaje Czerwińska.

(RSZ)
Źródło: Festiwal Biegowy
Fot. (RSZ)
 

Podziel się