UWAGA! Komentowanie artykułów zostało wyłączone na okres ciszy wyborczej
Dzisiaj imieniny: Edwarda, Narcyza, Zbysława Poniedziałek, 18.06.2018

Zaginął Józef Wąsowski. Policja prosi o pomoc

Kategoria: Wiadomości 04-09-2015, 10:24 czytane:

 razy
komentarzy: 2

52-letni mieszkaniec Moszczenicy (powiat gorlicki) ostatni raz był widziany 14 sierpnia (piątek) w Klęczanach i od tej pory nie ma z nim kontaktu.

Józef Wąsowski wyszedł z domu w Klęczanach i do tej pory nie powrócił. Policja próbowała znaleźć go własnymi siłami, ale się nie udało i dlatego zwraca się z prośbą o pomoc.


- W dniu zaginięcia ubrany był w sportowe buty w kolorze brązowym, niebieskie  jeansy, koszulkę z krótkim rękawem, mógł posiadać przy sobie torbę materiałową na zakupy w kolorze zielonym, być może także komórkę Sony Ericsson starego typu - informuje asp. Grzegorz Szczepanek, rzecznik prasowy komendanta Komendy Powiatowej w Gorlicach.

Rysopis zaginionego: wzrost 180-185 cm, waga ok. 100 kg, twarz okrągła, włosy krótkie szpakowate, oczy koloru szarego, uszy średnie, nos duży. Znaki szczególne: blizny na szyi i rękach.

Każdy kto ma informację o miejscu pobytu zaginionego proszony jest o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach na numery tel. (18) 35-48-225, kom. 793-084-811 lub 997.

(Rob)
Fot. KPP Gorlice
 

Podziel się

Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Aby komentować artykuły na portalu należy zalogować się Zarejestruj się